Transport tractor cu remorca: Germania-Romania

Interesul pentru echipamente agricole este unul crescut in aceasta perioada a anului, dovada ca pe mainile echipei noastre ajung tot mai multe comenzi de transport utilaje agricole.

Avand o lista generoasa de parteneri, ORIENT transporta o gama larga de echipamente agricole (tractoare, remorci, semanatori, combine agricole, rezervoare s.a.), cu dimensiuni diferite, care sunt livrate intotdeauna in siguranta si intotdeauna la timp.

ORIENT a transportat o remorca din Unseburg, Germania, avand ca destinatie Oravita, Romania. Aceasta a cantarit 16 tone si a masurat 10.5 x 3.0 x 3.44 m.

Echipa noastra de profesionisti este capabila sa faca fata tuturor nevoilor dumneavoastra de transport. Serviciile de transport oferite de ORIENT au fost create si adaptate pentru a raspunde tuturor provocarilor legate de transferul fiecarei categorii de marfa in parte.

Related Posts

© 2022 ORIENT® - WordPress Theme by WPEnjoy